BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstake 6104660
nr 610 4660
Ljusstake
Empire-stil, 1800-tal, höjd: 23
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 november 2009
kl 18:09:51
16/11 18:03:08
Karl Johanstil/Empir